Foto Galeri Video Galeri Hava Durumu Gazeteler

Sarmaşık Psikolojik Danışmanlık Merkezi açıldı

Sarmaşık Psikolojik Danışmanlık Merkezi açıldı
03 Ekim 2022, 18:49
Aktüel
0 Yorum
Bu haber 178 defa okunmuştur.
kozan gundem

Psikolog Zahit Battal Sarı’nın yaptığı Sarmaşık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi siyaset,  iş STK ve eğitim camiası başta olmak üzere görkemli bir törenle açıldı.

Hoşkadem Camii İmam Hatibi Abdurahman Yılmaz’ın duası ile başlayan açılış programında konuşan Psikolog Zahit Battal Sarı “Kozana ve Kozanlıya hizmet etmek için böyle bir yeri hizmete açıyorum, uzaktan yakından gelen ve bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan siz dostlara teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.” Dedi.

Psikolog Zahit Battal Sarı’nın açmış olduğu Sarmaşık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi ilçe protokolünün açılış kurdelesini kesmesi  sonrasında Psikolog Zahit Battal Sarı iş yeri hakkında davetlilere bilgi verdi.

Tufanpaşa Mahallesi Çelikler Sokak’ta bulunan iş yerinde gerçekleşen açılışa Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sönmez, Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, CHP Kozan İlçe Başkanı Bünyamin Sedefoğlu, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Deva Partisi Kozan İlçe Başkanı Güngör Avan, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Bekir Erkek, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş, Kozan Organize Sanayi Bölge Müdürü Fatih Aydın, Kozan Orman İletme Müdürü Şensu Küçükateş, Belediye Meclis Üyeleri, Okul müdürleri, eğitim camiasının önde gelen isimleri, iş insanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Misafirlere yapılan ikramlarla açılış sona erdi.

Sarmaşık Psikolojik Danışmanlıkta

Öğrenci Danışmanlığı

Bilişsel Davranışçı Terapi

Oyun Terapi

Aile Danışmanlığı

Bireysel Danışmanlık

Evlilik ve Çift Danışmanlığı

Mesleki Rehberlik ve Yönlendirme gibi hizmetler veriliyor.

PSİKOLOG ZAHİT BATTAL SARI

Şehit Arda Can Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İrfan Sarı’nın oğlu olan Psikolog Zahit Battal Sarı 1995 yılında Kozan’da doğdu. İlk olarak Kozan Şabanata ilköğretim okulu ve sonrasında 1 sene İsmet İnönü İlköğretim Okulunun ardında Yusuf Baysal Anadolu Lisesinde  2 yıl okuduktan sonra 2 yıl da Fatih Anadolu lisesinde okuyarak lise eğitimini tamamladı. Sarı Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Üniversiteyi bitiren Sarı 3.5 sene özel sektörde psikolog olarak çalıştı. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi halen devam ediyor. Yüksek lisans zorunlu stajını 1.5 ay olarak Adana Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikolog olarak yapan Psikolog Zahit Battal Sarı şuan yüksek lisans ders kısmı bitirdi ve tez yazım aşamasına geldi.

Günümüzde psikolojik danışmanlık kişilerin psikolojik hastalığı olsun ya da olmasın bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacı gidermek için birçok psikoterapi modeli oluşturulmuş ve bu modeli uygulayan psikolojik danışmanlık merkezlerine ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Bu kapsamda Kozan’da Sarmaşık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi sahibi Psikolog Zahit Battal Sarı’ya KOZAN GÜNDEM OLARAK hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Bu haber 178 defa okunmuştur.

Aktüel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Bozkurt, Köy Yollarımız Daha da Güzelleşiyor

Bozkurt, Köy Yollarımız Daha da Güzelleşiyor BOZKURT, “KÖY YOLLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞİYOR”

Mimarla Kozan’a Hayran Kaldılar

Mimarla Kozan’a Hayran Kaldılar Mimar, mühendis ve akademisyenler Kozan’a hayran kaldı

Sırkıntı, Güven Tazeledi

Sırkıntı, Güven Tazeledi İYİ PARTİ KOZAN İLÇE BAŞKANLIK SEÇİMİNDE VEYSEL SIRKINTI YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Yılın İlk Karı Düştü

Yılın İlk Karı Düştü Feke ilçesinin yüksek bölgeleri güne kar manzarasıyla uyanan vatandaşlar onları sosyal medyada paylaştı.

Arazide Ölü Olarak Bulundu

Arazide Ölü Olarak Bulundu Hayvan otlatmak için çıktığı arazide ölü olarak bulundu

Başkan Özgan, “ Kırsalda 22. Parkımız Tamamladık”

Başkan Özgan, “ Kırsalda 22. Parkımız Tamamladık” Başkan Özgan, “ Kırsalda 22. ParkımızıTamamladık”

Başkan Sağmen'e Anlamlı Ziyaret

Başkan Sağmen'e Anlamlı Ziyaret Türkiye Elektrik Elektronik Ve Benzerleri Federasyonu Başkanı Aslantürk Kozan Oda Başkanı Sağmen'i Ziyaret etti...

Cumhuriyetimiz 99. Yılında

Cumhuriyetimiz 99. Yılında Kozan"da Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyet Parkında yapılan etkinliklerle kutlandı.

Kozan'da Cumhuriyet Çoşkusu

Kozan'da Cumhuriyet Çoşkusu Kozanlılar Cumhuriyetin 99. Yıldönümünü Haluk Levent konseri ile kutladılar.

HAVA DURUMU

ANKET

Gelecekte televeizyonların yer alacağını düşünüyor musunuz?Tüm Anketler