Foto Galeri Video Galeri Hava Durumu Gazeteler

Başkan Özgan, “ Kırsalda 22. Parkımız Tamamladık”

Başkan Özgan, “ Kırsalda 22. Parkımız Tamamladık”
31 Ekim 2022, 11:50
Aktüel
0 Yorum
Bu haber 210 defa okunmuştur.
kozan gundem
Kozan Belediyesi merkez, kırsal Mahallelerde park yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın kırsal mahalle ziyaretlerinde çocukların ve mahalle muhtarların talepleri üzerine 22 kırsal mahallede park yapımı, mesire alanı ve park yenileme çalışması Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılırken, bazı mahallelerde de semt sahası yapıldı.

Çürüklü, Boztahta, Çamlarca, Yanalerik Mesire Alanı, Yukarıkeçili Park Yenileme, Duraluşağı, Özbaşı, Andıl, Oruçlu, Kahveli, İdem, Dikilitaş, Karubuza, Memiköyü, Çobanpınarı, Damyeri, Kahveli, Salmanlı Mesire Alanı, Cerit, Aslanlı, Acarmantaş ve Hacıbeyli mahallelerinde park yapım çalışmalarını tamamlayan Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu mahallelerin bazı kısımlarında ise semt sahası da yaparken, bir kısmında kullanılamaz durumda iken yeniden kullanılabilir duruma getirdi.

Yapımı yeni tamamlanan Acarmantaş Parkı ve Hacıbeyli Parkı için açıklamada bulunan Acarmantaş Mahalle Muhtarı Ahmet Pazarcı, “ Sayın Başkanımız Kazım Özgan beye talebimizi ilettik kendisidene ihtiyacınız varsa yaparız dedi. Kendinden ve ekibinde Allah Razı Olsun. Ekipler geldi Semt sahamızı yaptı. Ağaçlarımız dikti. Oyun grubumuz kuruldu. Artık çocuklarımızın hem spor yapacağı, hem de oynayabileceği bir parkı oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.” Dedi

Hacıbeyli Mahalle Muhtarı Memiş Coşkun  “Kozan Belediye Başkanı ve ekibine atıl durumda olan parkımızı yenileme çalışması ile güzel bir şekille getirdiler teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Merkez ve kırsalda park yapımı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri alanları şehrimizin her bir noktasında çocuk parklarının çoğaltılması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Köy ziyaretlerimizde çocuklarımızın taleplerine ilgisiz kalamazdık çocuklarımız ve vatandaşlarımız park oyun alanı istekleri oldu bizde gereğini yaptık, Yapmaya da devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu haber 210 defa okunmuştur.

Aktüel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Bozkurt, Köy Yollarımız Daha da Güzelleşiyor

Bozkurt, Köy Yollarımız Daha da Güzelleşiyor BOZKURT, “KÖY YOLLARIMIZ DAHA DA GÜZELLEŞİYOR”

Mimarla Kozan’a Hayran Kaldılar

Mimarla Kozan’a Hayran Kaldılar Mimar, mühendis ve akademisyenler Kozan’a hayran kaldı

Sırkıntı, Güven Tazeledi

Sırkıntı, Güven Tazeledi İYİ PARTİ KOZAN İLÇE BAŞKANLIK SEÇİMİNDE VEYSEL SIRKINTI YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Yılın İlk Karı Düştü

Yılın İlk Karı Düştü Feke ilçesinin yüksek bölgeleri güne kar manzarasıyla uyanan vatandaşlar onları sosyal medyada paylaştı.

Arazide Ölü Olarak Bulundu

Arazide Ölü Olarak Bulundu Hayvan otlatmak için çıktığı arazide ölü olarak bulundu

Başkan Sağmen'e Anlamlı Ziyaret

Başkan Sağmen'e Anlamlı Ziyaret Türkiye Elektrik Elektronik Ve Benzerleri Federasyonu Başkanı Aslantürk Kozan Oda Başkanı Sağmen'i Ziyaret etti...

Cumhuriyetimiz 99. Yılında

Cumhuriyetimiz 99. Yılında Kozan"da Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyet Parkında yapılan etkinliklerle kutlandı.

Kozan'da Cumhuriyet Çoşkusu

Kozan'da Cumhuriyet Çoşkusu Kozanlılar Cumhuriyetin 99. Yıldönümünü Haluk Levent konseri ile kutladılar.

Ahmet Selçuk İlkan Kozan'da

Ahmet Selçuk İlkan Kozan'da Ahmet Selçuk İlkan sahne aldığı Kozan Sırelif Gazetesinin Gecesinde sahnede 67. yaşını kutladı

HAVA DURUMU

ANKET

Gelecekte televeizyonların yer alacağını düşünüyor musunuz?Tüm Anketler