Foto Galeri Video Galeri Hava Durumu Gazeteler

Kozan'dan Afetzedilere 5 Tır Yardım

Kozan'dan Afetzedilere 5 Tır Yardım
07 Şubat 2023, 18:16
Aktüel
0 Yorum
Bu haber 114 defa okunmuştur.
kozan gundem
Kozan Kaymakamlığı Kozan Belediyesi Kozan Ticaret Odası Kozan Ticaret Borsası Kozan Kent Konseyi Kozan Organize Sanayi Bölgesi ve Türk Kızılayı Kozan Şubesi tarafından vatandaşların da desteğiyle hazırlanan 5 tır dolusu yardım malzemesi Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binası önünde toplanan depolardan tırlara yüklenerek deprem bölgesi olan Osmaniye Gaziantep Hatay Kahramanmaraş ve diğer deprem meydana gelen illere doğru yola çıktı.

Burada bir açıklama yapan Kozan kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü deprem Dolayısıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza çadır başta olmak üzere battaniye gıda maddesi yağmurluk ve hayırsever vatandaşlarımızdan ve kurumlarımızdan toplanan yardım malzemeleri deprem bölgesindeki Depremzede vatandaşlarımıza teslim edilmek üzere doğru Bugün yola Yola çıkıyor Öncelikle tüm vatandaşlarımıza Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Depremzedelerimizin Acısı bizim acımızdır. Bugün bu yardımların toplanmasında büyük emeği geçen başta Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan olmak üzere Kozan Ticaret odamıza Kozan Ticaret borsamıza Kozan Kent konseyimize Kozan Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'ne ve Türk Kızılay Kozan şubesine Ayrıca deprem bize değerlerimize yardım malzemesi getiren hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Gün birlik olma günü. Bugün burada vatandaşlarımız depremzede vatandaşlarımıza yardım edebilmek için seferber oldular Allah herkesten razı olsun" dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'da yaptığı açıklamada; Deprem bölgesine Osmaniye'ye 2 adet iş makinesi teslim edildiğini belirterek deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza Kozan belediyemiz tarafından halk bahçesinden toplanan narenciyelerimiz gönderildi. vatandaşlarımıza Tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz Kozan Belediyesi olarak depremimize de Vatandaşlarımızın yanındayız. Diye konuştu.

Bu haber 114 defa okunmuştur.

Aktüel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

İYİ PARTİ AĞCA'YA SEVGİ SELİ

İYİ PARTİ AĞCA'YA SEVGİ SELİ İyi Parti de Nihal Ağca Sesleri Yükseliyor

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı geldi!

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı geldi! 11 Ayın Sultanı Ramazan ayı geldi! İlk teravih bu akşam kılınacak, ilk sahur da bu gece

Söğüt, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Söğüt, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı Söğüt, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

'Depremzedeyiz' Diyerek Dilencilik Yaptılar

'Depremzedeyiz' Diyerek Dilencilik Yaptılar 'Depremzedeyiz' diyerek dilencilik yaparken yakalandılar

Çocuklar Gülsün

Çocuklar Gülsün 100. Yıl Şehit Serkan Ağca İlkokulu’ nda “Çocuklar gülsün diye Kozan” yardımlaşma platformu öncülüğünde bir etkinli...

Feke Yolunda Kaza; 4 Yaralı

Feke Yolunda Kaza; 4 Yaralı Feke Karayolu dokuzdolambaç mevkiinde meydana gelen kazada otomobil sürücüsü ve yanında bulunan 3 kişi yaralandı.

Horzum Yaylasında Hırsızlık

Horzum Yaylasında Hırsızlık Horzum yaylasında hırsızlık

Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti Kozan'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.

Kozan-Feke yolunda ulaşım aksadı

Kozan-Feke yolunda ulaşım aksadı Kozan'da yoğun kar yağışı; Kozan-Feke yolunda ulaşım aksadı

HAVA DURUMU

ANKET

Gelecekte televeizyonların yer alacağını düşünüyor musunuz?Tüm Anketler