Foto Galeri Video Galeri Hava Durumu Gazeteler

Özhaseki Kozan'da Açılışlarda Bulundu

Özhaseki Kozan'da Açılışlarda Bulundu
25 Nisan 2023, 07:27
Aktüel
0 Yorum
Bu haber 242 defa okunmuştur.
kozan gundem
Kozan Belediyesi tarafından ilçede kadınların ve gençlerin istihdamını arttırmak ve bölgede yetişen yöresel ürünleri ekonomiye kazandırmak için kurulan yaklaşık 5 bin kişiye ek gelir sağlayan ve meslek kursları ile desteklenen Ebulfez Elçibey Sosyal Yaşam Merkezi ve Yöresel Ürün Dolum Paketleme Tesisi, Seyit Onbaşı Parkı, Asmalı Çarşı ve Acarmantaş Parkı törenle açıldı.

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de katıldı.

Törende, Saadet Partisi'nden AK Parti'ye geçen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan yaptığı konuşmada, önemli bir seçime gidildiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdiklerini kaydetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de AK Parti'ye geçen Başkan Özgan'a 'partiye hoş geldiniz' diyerek, "Birikimim varsa bunu Kozan için kullanmak, değerli başkanıma yardımcı olmak ve sizlere hizmet etmek için tüm gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

"Bizim işimiz hizmet, onlarınki değil"Deprem bölgesinde çalışmalarının devam ettiğini, Millet İttifakı'nın belediyelerinin genel başkanları ile selfie çektirmek için bölgede olduğunu sert sözlerle eleştiren Özhaseki, "Arama kurtarma çalışmalarına katıldık. Hala belediye başkanı arkadaşlarımız oradalar. Yarayı sarmak için uğraşıyorlar. Ama en üzücü olan İstanbul gibi, Ankara gibi binlerce çalışanları olan belediye başkanları seçimlerden sonra İstanbul Belediyesi'ne 45 bin kişi aldılar. Kendilerine göre kendi partilerini doldurdular. 5 bin kişiyi bile oraya göndermediler. Genel başkanlarla beraber gidiyorlar, selfie çekiyorlar. Bizim işimiz hizmet, onların değil" şeklinde konuştu.

"Bu malları hep bu ABD besliyor"Türkiye'nin zor bir coğrafyada olduğunu belirten Özhaseki, "Bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız. Anadolu topraklarında eğer siz bir devlet kurmuşsanız, bayrağımız her zaman dalgalansın, ezanımız her zaman okunsun diyorsanız, güçlü olmak bir mecburiyettir. Avrupa'nın ortasında keyif yapan bir ülke değiliz. Bakın bir taraftan depremler bizi sıkıştırıyor. Bir taraftan da bizim bildiğimiz o meşhur emperyalist ülkeler milyarlarca dolar döküyorlar. İçimizden hainler buluyorlar, kardeşliğimize kurşun sıktırıyorlar. PKK bir tarafta, Amerika'nın kucağındaki FETÖ bir tarafta, DHKP-C bir tarafta. O bölgelerde çıkan IŞİD diye bir örgüt daha var. Bunların hepsinin para babaları aynı. Bu malları hep bu ABD besliyor" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından tesisin açılışı yapıldı.

Özhaseki, Başkan Özgan ve meslek kurslarındaki kursiyerler tesisi ziyaret etti. Başkan Özgan burada Özhaseki'ye kadınların el emeği ürünlerini hediye etti.

Açılış programına AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, milletvekili adayları. İlçe başkanları. Muhtarlar, STK'ları ve binlerce vatandaş katıldı.

Bu haber 242 defa okunmuştur.

Aktüel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ADANA VALİLİĞİNE KÖŞGER ATANDI

ADANA VALİLİĞİNE KÖŞGER ATANDI ADANA VALİLİĞİNE KÖŞGER ATANDI

Trafik Kazası 1 Ölü 1 Yaralı

Trafik Kazası 1 Ölü 1 Yaralı Kozan Ceyhan yolunda trafik kazası 1 ölü 1 yaralı

Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı

Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı Kozan'da Bir Kafeye Silahlı Saldırı: 4 Kişiden 1'i Tutuklandı, 3 Kişi Serbest bırakıldı

BUZA ÖLÜSÜNÜ SOKAĞA ATTILAR

BUZA ÖLÜSÜNÜ SOKAĞA ATTILAR BUZA ÖLÜSÜNÜ SOKAĞA ATTILAR

KALE PROJESİ ONAYLANDI

KALE PROJESİ ONAYLANDI KOZAN BELEDİYESİ KALE RESTORASYON PROJESİNE BAŞLIYOR.

KOZAN'DA ÇOCUK KAÇIRILDI İDDİASI

KOZAN'DA ÇOCUK KAÇIRILDI İDDİASI KOZAN'DA ÇOCUK KAÇIRILDI İDDİASI

KOZANDA BİNALAR ARTIK...

KOZANDA BİNALAR ARTIK... KOZANDA BİNALAR ARTIK ZEMİN + 5 KATI GEÇEMEYECEK

İl Başkanı Ozan Gülaçtı Oldu

İl Başkanı Ozan Gülaçtı Oldu Ak Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı Oldu

AK Parti Adana İl Başkanı İstifa Etti

AK Parti Adana İl Başkanı İstifa Etti AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, görevinden istifa etti.

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

HAVA DURUMU

ANKET

Gelecekte televeizyonların yer alacağını düşünüyor musunuz?Tüm Anketler